actualités

Clasica de Almeria: Vítězství našeho ambasadora Giacoma Nizzola

s přilbou Ekoi AR15

Giacomo Nizzolo vyhrál Clasica de Almeria ve fantastickém finále sprint, což bylo první vítězství v sezóně pro italského a evropského šampiona a tým Qhubeka Assos. 183 km Clasica de Almeria se konalo v neděli 14. února pod nádhernou modrou oblohou Španělska. Pelotón 154 jezdců startoval z Puebla de Vicar do cíle v Rocquetas de Mar. Tým Qhubeka ASSOS vstoupil v platnost a skupinu sedmi jezdců vedl Giacomo Nizzolo, jehož členy byli také Max Walscheid, Victor Campenaerts, Matteo Pelucchi, Carlos Barbero, Emil Vinjebo a Sean Bennett. Většina stoupání se odehrávala na prvních 100 kilometrech, následovalo plošší finále v délce 80 km, závod měl logicky skončit sprintem pelotonu. Byl to nervózní závod až do cíle a boj o vítězství vyústil v mnoho soubojů, které neustále rozdělovaly a zmenšovaly pole. Poté, co byl Nizzolo chráněn svými spolujezdci z týmu, dosáhl dobrého postavení v  posledním kilometru. S autoritou si Ital zajistil svůj první úspěch v sezóně při svém prvním vystoupení.
Číst více

Étoile de bessèges: Tim Wellens Konečný vítěz

S přilbou a brýlemi Ekoï

Tim Wellens si nenechal uniknout konečné vítězství v časovce Étoile de Bessèges. Trudonnaire dokonce skončil čtvrtý v etapě. Jeho velmi dobrý výkon mu umožnil rozšířit náskok v obecné klasifikaci o několik sekund. Stejně jako včera vítězství získal italský Filippo Ganna. Michal Kwiatkowski a Nils Politt doprovázejí Wellense na konečném pódiu. Poslední etapa byla vybojována v podobě samostatného 10kilometrového úseku s cílem posazeným na vrchol závěrečného stoupání. Brzy nastavil Brit Ethan Hayter velmi dobrý první srovnávací čas s časem 15’21 “. Ale vítězství bylo přislíbeno jeho týmovému kolegovi Ganně, který přesně ujel deset kilometrů za 15 minut. Toto je druhý úspěch v řadě pro mistra světa v časovce. Tim Wellens, počáteční lídr v Alès, začal bránit svůj náskok 45 'před svými nejbližšími soupeři. Wellens se snažil skončit na čtvrtém místě dne, 29 'za Gannou. Představení, díky němuž v posledním pořadí odsunul Kwiatkowského na 53 “. Tim Wellens "Toto konečné vítězství bylo z velké části dosaženo na konci 3. etapy." Spustit poslední stopky s více než 40 sekundami předem bylo celkem pohodlné. Dnes ráno jsem cítil, že mám dobré nohy, ale byl jsem především velmi motivovaný. Měli byste vědět, že Vic Swerts, zakladatel a majitel Soudalu, dnes slaví své 81. narozeniny a chtěl jsem mu dát tento dárek. Tentokrát mi velmi vyhovoval. Vyvinul jsem větší sílu, než bylo plánováno, a konečně jsem mohl získat konečné vítězství. Věděl jsem, že o konečné klasifikaci Etoile de Bessèges bude rozhodnuto na konci této etapy. Vše bylo organizováno k dokonalosti. Chtěl bych poděkovat celému týmu za velmi dobrou práci tento týden. Je to slibné po zbytek sezóny. "
Číst více

Étoile de bessèges: Christophe Laporte silný výkon

S přilbou Ekoï a brýlemi

S vítězstvím, 2. místem a dresem pro bodovou klasifikaci byl Christophe Laporte jedním z velkých vůdců Etoile de Bessèges. Dost na to, aby se tým dobře rozjel před dalšími koly sezóny. Etoile de Bessèges byla skvělou výzvou pro Christophe Laporteho, který ji vyhrál před dvěma lety. Var sprinter se však netřásl. Ještě lépe, Christophe Laporte byl jedním ze silných mužů těchto pěti dnů závodění. Vítěz 1. etapy obsadil v sobotu 2. místo a tuto neděli měl velmi dobrý čas (5. za 31 sekund za Filipem Gannou). Celková investice celého týmu s podporou střídavě Tom Bohli a Anthony Perez. Pak Piet Allegaert, Emmanuel Morin Kenneth Vanbilsen a Jempy Drucker v režimu sprinterů. Anthony Pérez se proslavil také tím, že byl součástí sobotního úniku v rychlostní zkoušce mezi Roussonem a Saint-Siffretem (152 km). Nyní se všechny oči dívají na příští závod: Tour de Provence, který se bude konat příští týden. Kolem Jesus Herrada a Nicolas Edet bude tým odhodlán znovu zářit barvami týmu Cofids. Christophe LAPORTE: "Výsledky těchto pěti etap jsou nutně velmi pozitivní." Od této zimy jsem věděl, že jsem v dobré kondici. Chtěl jsem se v závodě uklidnit a vyhrát první etapu. Samozřejmě je tu trochu zklamání z obecné klasifikace. Tým byl ve finále opravdu silný. Máme úzkou a silnou skupinu, což je pro Classics velmi zajímavé. Tam se zaměřím na zotavení v dostatečném předstihu před Tour du Haut-Var. Vím, že existuje krok, který by mohl být pro mě vhodný. Zvláště když budeme pokračovat v přípravě na klasiku. Doufejme, že to, co jsme tento týden ukázali, nastartuje tým dobře do této nové sezóny. Jean-Luc JONROND, sportovní manažer „Je zřejmé, že se jedná o dobrý rekord, zejména proto, že během tohoto Étoile de Bessèges byla úroveň obzvláště vysoká. Za chování týmu se nemusíme stydět. Christophe měl se svým vítězstvím velmi dobrý závod, sobotní 2. místo a velmi dobrý čas tuto neděli (5.). Celý tým se také shromáždil, jako Anthony Pérez, který byl včera v přestávce. Celkově můžete být s nasazením týmu spokojeni. Předpovídá to dobrou budoucnost. Víme, že můžeme počítat s Christopheem v budoucích závodech. Od této chvíle jsou na řadě ostatní jezdci týmu, aby nasáli tuto dobrou dynamiku a podali dobrý výkon. A začíná se příští týden na Tour de Provence. "
Číst více

Étoile de bessèges: Nové vítězství našich ambasadorů

S přilbou Ekoï Gara a brýlemi Ekoï Premium 80

První vítězství sezóny pro Tima Wellense a tým Lotto Soudal se zbrusu novou přilbou Ekoï Gara!  Tim Wellens zvítězil a vyřadil své soupeře po rozhodujícím útoku tucet kilometrů od cíle etapy, který se konal kolem města Bessèges. Druhé místo získal Edward Theuns z týmu Trek-Segafredo, který překročil hranici ... o 37 sekund později!  Tim Wellens svým úspěchem přebírá dres lídra od Christophe Laporte z týmu Cofidis, který vyhrál 1. etapu.
Číst více

Étoile de bessèges: výjimečný první krok pro naše ambasadory

S přilbami Ekoï AR14 a brýlemi Ekoï Premium 80

Christophe Laporte z týmu Cofidis, nastoupil do první etapy Etoile de Bessèges po obzvláště napínavém finále. Vyhrál kontrováním Nacera Bouhanniho z týmu Arkea Samsic. Nacer Bouhanni zahrál kartu překvapení tím, že zaútočil v polovině posledního úniku. Christophe Laporte byl jediný, kdo ho předjel před čarou. Christophe Laporte, který byl zraněn na začátku minulé sezóny, velkolepě ukazuje, že je zpět ve své nejlepší kondici. V závodě, který vyhrál před dvěma lety, udělá cokoli, aby si udržel dres lídra. Oba jezdci měli helmu Ekoï AR14 a brýle Ekoï Premium 80. Christophe LAPORTE „Jsem velmi šťastný, je to jen štěstí! Rok 2020 nebyl snadný rok. Celou zimu jsem byl velmi motivovaný, neměl jsem žádné problémy a věděl jsem, že mám dobrou formu. Věděl jsem, že abych mohl vyhrát, musel jsem být dobře umístěn v horní části. Očekával jsem, že někdo zaútočí, a budu muset zvládnout své úsilí a dostat se dál. Udělal jsem to a jsem také rád, že jsem získal celkově několik bonusových sekund. Zítra je sprint, který jsem již vyhrál, ale pole je široké. Jsem velmi hrdý na to, že jsem zahájil sezónu dobře pro tým a že jsem dal důvěru svým kolegům a celému personálu. Uděláme vše pro to, abychom pokračovali v naší dynamice! Nacer BOUHANNI „Včera jsem poznal finále této první etapy. Věděl jsem, že stoupání po Route de la Tour bylo příznivější pro klasikáře než pro sprintery. Chtěl jsem se přesto otestovat. Z tohoto důvodu jsem zkusil finále. Chtěl jsem dosáhnout velkého cíle, změnit to. Bylo to velké úsilí v nejtvrdší části svahu. Vím, že když jsem v dobré kondici - protože jsem lehké postavy - mohu se k tomuto typu povrchové úpravy vyjádřit. V tomto závodě budou další příležitosti. Byla to moje soutěž „back-to-school“ pro rok 2021. Ujistil jsem se o svém stavu formy, ale také o příležitostech, které by se měly ukázat sprinterům na tomto vydání Etoile de Bessèges v roce 2021. Chtěl bych také poděkovat svým týmovým kolegům za vynikající práci, kterou za mě odvedli během závodu. "
Číst více

Grand Prix La Marseillaise: Thomas Boudat přijíždí druhý

s přilbou Ekoï AR14 a oblečením Ekoï

Thomas Boudat, druhý na konci tvrdého sprintu na Boulevard Michelet v Marseille, získal po dvou závodech druhé pódium pro tým Arkéa-Samsic. Thomas Boudat „Velká kolektivní síla“ „Myslel jsem, že jsem udělal tu nejtěžší část tím, že jsem hodil kolo na čáru, ale Aurélien Paret-Peinte si s větrem a sacím úhlem v kole dobře pohrával, ve finále všechny vyřadil. Tento prvek počasí hrál během závodu důležitou roli a já jsem navíc řekl Amaurymu, aby nespouštěl příliš brzy. Dokonale mě ochránil. Kromě mého druhého místa si musíte pamatovat velkou kolektivní sílu týmu. Byli jsme jednotní, jeli jsme jeden za druhého. Oproti minulé sezóně jsem byl hladovější. Tým Arkéa-Samsic mi věřil a chtěl jsem mu to vrátit. Měl jsem dobrou zimu, cítím se dobře. Je to naše druhé pódium za pouhé dva závody. Sezóna má dobrý začátek
Číst více

První závod sezóny, první pódium pro Ekoï

S přilbami EKOI Gara, brýlemi Ekoï Premium 80, oblečením Ekoi

První závod sezóny, první pódium pro Ekoï!  Po 16 letech nepřítomnosti zahájilo sezónu 2021 52. ročník Clàssica Comunitat Valenciana 1969. Nabízel nádherný souboj mezi francouzskými a španělskými jezdci. Na konci závodu na 96 kilometrech zvítězil o několik centimetrů Lorrenzo Manzin z týmu Total Total Energie před Mikelem Aristim z týmu Euskaltel-Euskadi a Amaury Capiot, belgickým jezdcem týmu Arkea Samsic.
Číst více

Amandine Fouquenet, francouzská cyklokrosová šampionka Elite & Espoir

S oblečením EKOI, brýlemi Premium 70 a přilbami Gara

Amandine Fouquenet z týmu Arkéa se tuto neděli v Pontchâteau stala v pouhých 19 letech francouzským šampionem v cyklokrosu!  Po skvělém duelu zvítězila nad Perrine Clauzel z týmu AS Bike Crossteam. Obhajkyně titulu Marion Norbert-Riberolle z týmu Starcasino CX dokončila na třetím místě. Kvůli svému mladému věku se Amandine Fouquenet také stala francouzskou šampiónkou v této nadějné kategorii a tím následovala Norberta-Riberolleho.  Amandine jezdila s oblečením Ekoï, brýlemi Ekoï Premium 70 a helmou Ekoï Gara.
Číst více

Tým KMC Orbea: Vedoucí tým světového žebříčku týmů UCI

S textilem, přilbami a brýlemi Ekoï

Pro EKOI je velkou hrdostí být partnerem vedoucího týmu světového žebříčku týmů UCI.➡ první ve světovém žebříčku➡ 2 týmy zvítězily na mistrovství světa➡ 6 individuálních pódií Světového poháru➡ 13 výher➡ 29 pódiíGratulujeme Malene Degn, Annie Last, Victor Koretzky, Milan Vader, Thomas Litscher a všem zaměstnancům. Michel Hutsebaut, generální ředitel„Zažili jsme atypickou sezónu. Náš tým, který existuje od roku 1998, se dokázal přizpůsobit různým omezením, která byla uvalena, a my jsme byli schopni se s nimi vyrovnat. Během této konkrétní sezóny si zachovávám neutuchající podporu našich partnerů, ale také neuvěřitelné práce všech našich zaměstnanců a velká profesionalita našich jezdců. Také si pamatuji naše dvě týmová vítězství během etap Světového poháru v Novém Městě. Čtyři roky jsme čekali na tento okamžik. Dvě vítězství bylo ocenění práce a soudržnosti našeho týmu. Dnes, po dvou vítězstvích Victora Koretzkého, sezóna oficiálně skončila. A jsem hrdý, že vidím náš tým KMC - ORBEA dokončit sezónu na světové jedničce! Stejně jako v roce 2016 končíme rok na vrcholu tohoto žebříčku, což je důkaz konzistence po celý rok třinácti vítězstvími UCI. Ještě jednou mohu jen poděkovat všem, partnerům na prvním místě s KMC Chain Europe a Orbea, ale také našim dalším sponzorům a dodavatelům, kteří nám umožňují těžit z toho nejlepšího. To dává každému ještě větší motivaci pro rok 2021. “
Číst více

2. etapové vítězství Tima Wellense na Vueltě

S brýlemi Ekoï Premium 70

Tim Wellens zvítězil ve čtrnácté etapě Vuelty, která byla mezi Lugo a Ourense (Halič). Toto je druhý úspěch Trudonnaire na této turné po Španělsku. Ve sprintu do kopce téměř dvoukilometrového hrbu předjel Wellens Michaela Woodse a Zdeňka Štybara. Tito tři muži byli součástí úniku sedmi jezdců, který se vytvořil po zhruba 40 kilometrech závodění. Závod se třemi kopci třetí kategorie a poměrně zvlněným profilem mezi stoupáními nabídl všechny závodní ingredience a byl to parádní konec. Tim Wellens "Cílem Lotto Soudal bylo vyhrát alespoň jednu etapu této Vuelty." Po mém vítězství v páté etapě v Sabiñanigo jsme doufali, že budeme moci přeje ještě další. Věděl jsem, že dnešní etapa je pro mě to pravé, na chvíli jsem to měl na paměti. Jedna věc je kontrolovat etapy, které jsou ve váš prospěch, ale jiná je zasáhnout ten správný bod a mít nohy k dokončení práce. Dnes šlo všechno podle plánu “,
Číst více

7. etapa Vuelty: Guillaume Martin vyhrál nejlepší dres pro nejlepšího vrchaře

S GELMOU AR15 A BRÝLEMI EKOI PersoEvo10

Dnes to nebylo očekávané, ale při prvním úniku dne došlo k dalšímu pohybu. Dokázal jsem tedy integrovat únik a vzít body do vrchařské klasifikace. Vynaložil jsem velké úsilí a pokusil se dokončit to co nejlépe. Pro nejlepší vrchařský dres, samozřejmě, uděláme vše, aby se udržel! " Během zcela nepřevídatelné etapy bohaté na zvraty tým Cofidis znovu zářil. Únik provedli čtyři jezdci z týmu. Guillaume Martin, pátý na Vueltě ,který obléká dres pro nejlepší vrchaře, což je velká odměna pro celý tým. Pierre-Luc Périchon a Victor Lafay se jako první přidali k úniku po hodině závodění. Když José Herrada a Guillaume Martin ve skupině pronásledovatelů skončili na křižovatce ve výstupu na Puerto de Orduna. Jezdci museli tento průchod 1. kategorie vyjet dvakrát a Guillaume Martin byl pokaždé na 2. místě. Výsledek: Normand získal do vrchařské klasifikace cenné body, dost na to, aby se ujal vedení. -Guillaume zahájil závod se čtyřmi dalšími jezdci - Valverdem, Woodsem, Petersem a Fraileem - všichni již vítězi etap na Grand Tour. Normand několikrát zaútočil, než skončil na 5. místě. Na této Vueltě potřetí za sebou skončil v „top 10“. Při příjezdu mohl Guillaume Martin obléknout nejlepší vrchařský dres s puntíkama, svůj první výrazný dres na Grand Tour. Velkou zásluhu mají také za neuvěřitelnou kolektivní práci jeho týmoví kolegové. Od této chvíle budou všichni v „obraně“ tohoto dresu na silnicích Vuelty. Guillaume Martin: „Bavil jsem se a taky jsem si dost ublížil! Na této Vueltě vidíme několik nespoutaných závodů. Myslím, že je hezké dívat se na televizi a je také hezké být tím hercem. Jel jsem opravdu osvobozený a byly to tři po sobě jdoucí etapy, kdy jsem se ocitl v úniku.
Číst více

Tim Wellens vyhrál 5. etapu Vuelty

S brýlemi Ekoï Premium 70

Tim Wellens si připsal skvělé etapové vítězství na turné po Španělsku a ve tříčlenném sprintu vytlačil Guillaume Martin a Thymen Arensman. Belgické Lotto Soudal také podporuje dres lídra vrchařské klasifikace. Všichni tři muži, kteří přežili únik dne, bojovali o vítězství v ulicích Sabiñanigo. "Od začátku Vuelty bylo ambicí týmu vyhrát etapu," řekl velmi útočící Tim Wellens, který již strávil tři dny v úniku na této Tour of Spain. „Je opravdu dobré, že cíle bylo dosaženo tak brzy v závodě, že budeme schopni zvládnout následující dva týdny bez jakéhokoli stresu. Už dnes ráno jsem měl na mysli únik. Start byl velmi obtížný, jeli jsme plnou rychlostí dvě hodiny. Konečně jsem měl příležitost se ocitnout v přední skupině. Spolupráce nebyla snadná, protože jsme měli s sebou dva jezdce, kteří byli celkově dobře klasifikovaní. Byli jsme tedy tři a vývoj byl mnohem lepší. Všichni jsme byli na stejné úrovni, ale konečně jsem byl schopen udělat rozdíl těsně před cílem. " Tim Wellens, vítěz několika etapových závodů, má již na svém kontě dvě Giro etapy, ale toto je jeho první vítězství na Vueltě. Po náročné kampani na klasiku se Tim Wellens chtěl zúčastnit Vuelty, aby letošní sezóna 2020 skončila tak dobře a tak výjimečně. "Měl jsem těžké období poté, co jsem havaroval těsně před začátkem Tour de France." Vrátil jsem se do soutěže na Tour du Luxembourg, ale trvalo mi dlouho, než jsem se vrátil k dobrým pocitům. Když jsem se dostal na start Vuelty, měl jsem pár obav, takže jsem z tohoto etapového vítězství opravdu šťastný, “řekl Tim Wellens.
Číst více

Guillaume Martin skončil v 5. etapě Vuelty na 2. místě

S přilbou Ekoï Corsa Evo a brýlemi Ekoï Perso Evo 10

Lídr Cofidisu dosáhl posvátného čísla, když zpochybnil konečné vítězství Tima Wellense v Sabiñánigo. Tím, že skončil druhý, dosáhl Guillaume Martin nejlepšího výkonu Cofidisu na jevišti Grand Tour v této sezoně. Byl označen za nejbojovnějšího jezdce dne dne a slibuje, že bude v útoku znovu ve 2. týdnu.
Číst více

Grand Prix de l'Escaut: Další vítězství Caleba EWANA

S brýlemi PREMIUM 80

Jezdec cyklistického týmu Lotto Soudal vyhrál 108. ročník Grand Prix de l'Escaut. Malá anekdota, tato událost je neoficiální mistrovství světa vyhrazené pro sprintery. První účast a první vítězství na této klasice pro Australany
Číst více

Brabantská šíp: Benoît Cosnefroy 3. místo

S přilbou Ekoi AR 14

Benoît Cosnefroy, který před týdnem těsně přišel o vítězství v La Flèche Wallonne, jezdec týmu AG2R La Mondiale, který jel s přilbou Ekoï AR14, dojel třetí a proto vystoupil na pódium leche Brabançonne. Benoîta ve sprintu porazil Julian Alaphilippe (Deceuninck-Quick Step) a Mathieu van der Poel (Alpecin-Fenix). BENOIT COSNEFROY: „Snažil jsem se“ "Proti Julianovi a Mathieuovi jsem neměl mnoho řešení." Snažil jsem se nejprve rozjet sprint, ale věděl jsem, že to pro mě bude těžké. Snažil jsem se a bylo pro mě důležité, že jsme se tam všichni tři dostali společně, abych tak mohl atakovat pódium. Pokud by se skupina za námi vrátila, bylo by to komplikovanější. Lepší je skončit na bedně, než skončit třeba pátý. "
Číst více

4. etapa Giro d'Italia: 4. a 5. místo pro ambasadory Ekoi

S přilbami a brýlemi Ekoi

Andrea Vendrame z týmu AG2R La Mondiale a Elia Viviani z týmu Cofidis obsadili 4. a 5. místo ve sprinterském souboji v úterý, první z tohoto Gira. sprinteři AG2R La Mondiale a Cofidis se nešetřili a vydali ze sebe vše. Další sprinterský souboj bude příští pátek v Brindisi.
Číst více

Pět pódiových umístění pro tým KMC Orbea v Novém Městě

V oblečení Ekoi, helmách Corsa Light a brýlích Premium 70

V areálu Nového Města proběhla dvě kola světového poháru. Tým KMC Orbea dosáhl na pět pódií: Milan Vader: 3. a 2. místo v XCO. Thomas Litscher: 2. ve druhém XCC. Victor Koretzky: 2. v prvním XCC a 4. v druhém XCO. Tým vyhrál obě týmové soutěže. Milan Vader: „Neuvěřitelný týden“ "Než jsem sem přišel, věděl jsem, že pocity jsou dobré." Ale s nedostatkem mezinárodní konfrontace bylo těžké předvídat. Samozřejmě odcházím více než spokojený se svými prvními dvěma pódii Světového poháru Vidím, že vítězství se blíží a je to opravdu motivující pro budoucnost. Celkově jsme měli společně s týmem úžasný týden. Každý odvedl obrovské množství práce, aby zajistil, že jsme v nejlepší možné kondici. " Victor Koretzky: „Velmi vysoká úroveň“ "Začal jsem svůj týden perfektně druhým místem v XCC." Ačkoli jsem měl poté na XCO nějaké problémy, podařilo se mi dostat zpět do hry o poslední dva závody sezóny. Dnes jsme s Milanem zažili opravdu dobrý závod, přičemž jsme si vzali odpovědnost. Někdy jsem nebyl tak blízko vítězství. Tento týden jsme mohli vidět, že úroveň byla velmi vysoká. Myslím si, že nyní může deset jezdců vyhrát světový pohár. Nemůžu se dočkat, až budu další. " Thomas Litscher: „Skvělá dynamika“ "I když mi dnes problémy se zády bránily ve 100% výkonu, jsem se svým týdnem, včetně pódia, docela spokojený." Celková atmosféra v týmu je vynikající. Nyní je čas na mistrovství světa v Rakousku, kde mám pocit, že je možné všechno. " Pierre Lebreton „Točíme se kolem vítězství“ "Končíme dobrý týden." Zažili jsme bezprecedentní sekvenci. Vedeme si opravdu dobře, jde nám o individuální vítězství. Naše kolektivní vítězství nejsou zanedbatelná a odrážejí stav mysli, který zde dnes vládne. Sklízíme plody své práce, jsem velmi spokojený. Dnes je vše možné a my s důvěrou a pokorou směřujeme k mistrovství světa. ““
Číst více

Dan McLay vyhrál v 5.etapě Tour du Portugal

V oblečení Ekoi a brýlích Ekoi Premium 70

Dan McLay šel do Portugalska, aby dosáhl na 11. vítězství týmu Arkéa-Samsic, které získal po sprintu, který mu s velkou elegancí připravil Christophe Noppe. Ale práce byla perfektní ze strany všech jezdců zapojených do této akce. "Měli jsme Anthonyho v úniku dne, což nám dalo trochu klidu." Trochu stresu vycházelo z větru, který v jednom okamžiku foukal do strany, ale nakonec se to moc nezměnilo. Celý tým mě dobře chránil a sám jsem měl jen sto dvacet pět metrů! Vítězství je pro tým stejně jako pro mě. Tento rok byl trochu zvláštní, protože to byla první sezóna od mého profesionálního debutu, že jsem nevyhrál závod. Nechci nikoho oddělit od tohoto úspěchu, během etapy pro mě jeli Romain Le Roux a Alan Riou, Matis udělal to samé ve finále. Bram mě také dobře chránil na okraji cílové čáry a Christophe udělal neuvěřitelných posledních 500 metrů. Nyní máme další dvě etapy, které mohou podpořit sprint na této Tour 2020 v Portugalsku “.
Číst více

Flèche Wallonne : Benoît Cosnefroy 2.

S helmou AR14

BENOIT COSNEFROY: „Představuje hodně.“ „Tento závod byl mým cílem na začátku sezóny s příchodem, kdy každý dává 100%. Druhý v klasice, to je hodně. Rok byl nahoru a dolu a nebylo zcela jisté se tam dostat. V dobré formě. Po Tour de France jsem byl pod tlakem a mluvil jsem si sám pro sebe. Celý tým se během závodu soustředil kolem mě. Bylo to šílené. Vzali jsme plně svou odpovědnost. V poslední fázi závodu pracoval Alexis Vuillermoz, aby pro mě vytvořil dobrou pozici. Potom jsem do toho dal všechno a podařilo se mi vyšplhat dopředu, a mohl kontrolovat své úsilí. “ Open in Google Translate Feedback Web results Google Translate translate.google.com › ... Google's free service instantly translates words, phrases, and web pages between English and over 100 other languages. Překladač Google translate.google.cz Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků. You've visited this page 2 times. Last visit: 1/12/19 Překladači - Překladač Google translate.google.cz › ... Bezplatná služba od Googlu okamžitě překládá slova, věty a webové stránky mezi angličtinou a více než stovkou dalších jazyků. Překladač vět a textů online | PŘEKLADAČ.CZ www.prekladac.cz Translate this page Překladač.cz je překladač vět a textů online, poskytuje přesné překlady mezi 60 světovými jazyky, jakými jsou anglický jazyk, německý, ruský, polský, španělský ... Překladač česko anglický – Aplikace na Google Play play.google.com › apps › details Translate this page Překladač zdarma -> Překladač česko anglický. Problémy s komunikací? Cestováním? Studiem? Stáhněte si jeden z nejlepších nástrojů Google Play, iGlot.  Rating: 4.4 · ‎162,395 votes · ‎Free · ‎Android · ‎Utilities/Tools překladač překlad z češtiny do angličtiny – Seznam Slovník slovnik.seznam.cz › cesky_anglicky Translate this page 'překladač' přeloženo ve vícejazyčném online slovníku. Překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny, ruštiny, slovenštiny a ... Online překladač vět a textů zdarma | TRANSLATOR.EU www.translator.eu › cesko Translate this page Translator eu je online vícejazyčný překladač textů a vět, který vám nabídne překlady do 42 jazyků Jeho používání je bez registrace a zdarma.  Rating: 4.4 · ‎4,280 votes Images for prekladač Guided Search Filters anobic kapesní langie s2 sluchátka překladač vět elektronicky hlasovy hlasový prekladač přeložit prekladac langie jazyků češtiny translator tlumočník View all Report images View all Web results ‎Překladač Google v App Storu - App Store - Apple apps.apple.com › app › překladač-go... Translate this page Přečtěte si recenze, porovnejte hodnocení zákazníků, prohlédněte si snímky obrazovky a zjistěte další informace o aplikaci Překladač Google. Stáhněte si ...  Rating: 4.3 · ‎729 reviews · ‎Free · ‎iOS Neumíte jazyk? Jaký offline překladač do mobilu vybrat? www.svetandroida.cz › Zprávičky Translate this page Jul 29, 2019 — Neumíte jazyk? V zahraničí vám pomůže překladač, který si stáhnete do mobilu. Překládat umí online i offline, takže funguje bez internetu. Searches related to prekladač překladač seznam překladač anglických vět překladač celých vět slovník překladač němčina česko-anglický slovník překladač anglicko-český seznam slovník Page navigation 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next
Číst více

Warren Barguil: 4. na vrcholu Mor de Huy

V oblečení Ekoi a brýlích Ekoi Premium 80

4. na vrcholu Mur de Huy podepisuje Warren Barguil svůj nejlepší výkon v první části ardenské klasiky Flèche Wallonne. Warren Barguil „Chtěl jsem zaútočit na poslední výstup na Mur de Huy několik set yardů od cíle, ale ve hře jsem byl zmáčknutý jiným závodníkem. Přes všechno bylo mým cílem dosáhnout vrcholu bez lítosti! Neudržel jsem krok, když se tempo znovu zrychlilo. Vlastně jsem tam šel ve 2 rychlostních zkouškách a těsně před cílem míjím Michala Kwiatowského a Dana Martina. Přesto je trochu frustrace vynechat pódium, každopádně tak málo “
Číst více
NEXT

E-mail Newsletter

Zde se přihlašte k odběru newsletteru EKOI RACING, máte-li zájem.

Formát e-mailu není správný. Zkontrolujte prosím své zadání.
Došlo k chybě.
Tento e-mail je již zaregistrován.
Registrace dokončena.
Pokračujte v nákupu na EKOI RACING Pokračujte v nákupu na EKOI CLASSIC Dokončit nákup