Značka EKOI

Značku založil Jean-Christophe Rattel v roce 2001, rychle se rozvinula až do jednoho z největších hráčů na evropském trhu s cyklo vybavením. J-C Rattel byl od počátku své pracovní kariéry vždy v prostředí cyklistiky.

Postupně se pro něj stalo vášní vytvářet stylové vybavení, které je zároveň na profesionální úrovni. Mnoho inspirace a inovací pochází o profesionálů a týmů, které EKOI zásobuje svými produkty.

EKOI jako průkopník přímého prodeje koncovému zákazníkovi byl schopen snížit efektivně náklady tak, že produkty, které za své peníze zákazník dostává mají skvělý poměr cena/výkon.

V průměru je značka při stejné kvalitě o 30% - 40% levnější, než konkurence. Strategie EKOI tedy je udělat špičkové vybavení dostupnější všem cyklistům.

Personalizováno Vámi a pro Vás

Mnoho z našich produktů si můžete sami personalizovat v našich konfigurátorech. V této oblasti jsme jedineční. Dotvořit si můžete helmu, brýle, boty atd. Vše dle Vašich představ.

  • EKOI Custom personnalisation casques vélos
  • EKOI Custom personnalisation lunettes vélos
  • EKOI Custom personnalisation chaussures vélos
 

Produkty vyvíjíme s profesionálními jezdci, řídíme se jejich zpětnou vazbou tak, aby vše bylo k jejich i Vaší spokojenosti.

Naše produkty řady Pro Team jsou vyvíjeny v úzké spolupráci s profesionálními sportovci, které sponzorujeme. Jsem velmi hrdí na naše triatlonové a cyklistické šampióny jako například Romain Bardet, Philippe Gilbert, Julian Alaphilippe, Alexander Kristoff, Fabio Aru, Patrick Lange a další, které podporujeme a kteří vyžadují to nejlepší. Díky této spolupráci můžeme to nejlepší přinášet i Vám.EKOI innovation produits

Produkty z řady Pro Team byly vyvinuty týmem R & D, vyrábíme je pouze v Evropě.

Každý rok na trh uvádíme před 50 nových produktů, vždy v nejlepší a rok od roku vyspělejší technické úrovni.

Inovace a unikátní styl jsou konstantou v EKOI

Spolupráce s profesionálními jezdci nám přináší nutnost rychlého reagování na inovace a používání nejnovějších technologii zvyšujících výkon a komfort.

Produkty jsou ověřeny během závodů a následně přednoženy zákazníkovi ve stejné kvalitě za přijatelnou cenu.EKOI innovation produits

Zároveň na trh uvádíme stale nové a nové designy, které otřásají konvenčními trendy.

Newsletter.

Zde se přihlašte k odběru newsletteru EKOI RACING, máte-li zájem.

Formát e-mailu není správný. Zkontrolujte prosím své zadání.
Došlo k chybě.
Tento e-mail je již zaregistrován.
Registrace dokončena.
Pokračujte v nákupu na EKOI RACING Pokračujte v nákupu na EKOI CLASSIC Dokončit nákup