Značka EKOI

Značka EKOI byla založena v roce 2001 a za téměř 21 let své existence se stala v rámci prodeje cyklistického vybavení lídrem ve Francii a velkým hráčem v celé Evropě.

Byla pionýrem internetového prodeje. Od roku 2008 zcela odbourala mezistupně, které přidávají náklady. U nás nejsou mezisklady, velkoobchody a maloobchody a na ně nabalené marže, u nás je vše přímo a jsme proto schopni dodat nepřekovatelný poměr cena/výkon. Vyškrtnutím těchto kroků ušetříme 30-40% nákladů a vysokou kvalitu tak nabízíme většímu množství cyklistů.

Většinu inovací děláme nyní ve spolupráci s profesionálními sportovci.Když Brice Feillu v roce 2009 vyhrál 7. etapu Tour de Frace v naší helmě, vstoupili jsme do první třídy. Nyní jsme partnery 4 týmů, kteří se zúčastnili Tour de France 2021.

Ekoi partner profesionálů

A product development with the pros combined with an upgrade workmanship

Všechny produkty EKOI RACING jsou vyvinuty v úzké spolupráci s profesionálními sportovci a šampióny, kteří je nosí.

Jsme hrdí na to, že vybavujeme mnoho národních šampiónů, ať cyklistů na silničním kole, MTB nebo triatlonistů :

Warren BARGUIL (Francie), Philippe GILBERT (Belgie), Caleb EWAN (Australie) John DEGENKOLB (Německo), Elia VIVIANI (Itálie), Nairo QUINTANA (Kolumbie) Beppu FUMIYUKI (Japonsko)…a v neposlední řadě dvojitého IRON MANA a světového šampióna Patricka LANGE (Německo)…

Všichni naši profesionálové potřebují produkty nejvyšší kvality a je pro nás výzvou je pro ně zdokonalovat každým rokem. Produkty na stránkách EKOI RACING, ať helmy, brýle nebo oblečení, jsou všechny vyvinuty pouze pro nás a vyrobeny z valné většiny v továrnách na území Evropy.

Personalizované Vámi a pro Vás

Velkou část našich produktů si můžeme dotvořit v našich konfigurátorech. V tom jsme unikátní – u nás si můžete dotvořit helmu nebo sestavit brýle podle svých potřeb a vkusu.

Inovace spojené s unikátním stylem jsou naší konstantou

Stále se zdokonalujeme, zapojujeme profesionály a nejnovější technologie uvádíme do praxe co nejrychleji. Jakmile se produkt osvědčí v závodě, necháme ho vyrobit pro Vás a nabízíme Vám ho ve stejné kvalitě, jakou vidíte v profesionálním pelotonu.

JEZDĚTE STYLOVĚ

Oblíbený slogan EKOI skvěle ilustruje naši touhu kombinovat styl, výkon a komfort, který všechny naše oblíbené kolekce mají. Je to heslo, kterým se řídíme stále dokola.

EKOI dodá na trh ročně přes 50 nových produktů, stále ve zdokonalující se kvalitě, aby profesionálové, které vybavujeme, byli neustále spokojeni a Vám tím přinášime stále lepší vybavení.

Newsletter

Zde se přihlašte k odběru newsletteru EKOI RACING, máte-li zájem.

Formát e-mailu není správný. Zkontrolujte prosím své zadání.
Vyskytla se chyba.
Tento e-mail je již zaregistrován.
Registrace dokončena.
Pokračujte v nákupu na EKOI CLASSIC Pokračujte v nákupu na EKOI RACING