Navrženo pro výkon

Ekoi je jednou z nejviditelnějších firem v profesionálním pelotonu. Vnímáte nás na silnici, v triatlonovém světě i v MTB.

LOTTO SOUDAL (helmy a brýle), ARKEA SAMSIC (helmy a oblečení), COFIDIS (helmy a brýle), QHUBEKA (helmy), EUSKALTEL EUSKADI (helmy a brýle), ST MICHEL AUBER93 (helmy, brýle a oblečení), KMC ORBEA (helmy a brýle), BMC MTB Racing (oblečení, helmy a brýle), triatlonista PATRICK LANGE, dvojnásobný světový šampion Iron Man (helmy a brýle) a další, kteří reprezentují komunitu více než 300 profesionálů, které podporujeme...

Profesionální sportovci přispívají k výzkumu a vývoji nových produktů, které nabízíme. Abychom uspokojili elitu světového sportu, investujeme do výzkumu a inovací, vybíráme nejlepší materiály a subdodavatele s uznávaným know-how.

Naši produktoví manažeři jsou přítomni na závodech a během tréninkových kempů na začátku sezóny, aby získali zpětnou vazbu z terénu. Naši manažeři sponzoringu silničních, triatlonových a horských kol hlásí pozitivní nebo negativní komentáře od sportovců v reálném čase. Naši inženýři a designéři pracují ruku v ruce, aby splnili jejich požadavky.

V Ekoï jsme všichni připraveni neustále vyvíjet produkty a usilovat o dokonalost.

Všechny produkty na stránkách Ekoï Racing jsou vytvořeny bez ústupků s jediným cílem: uspokojit profesionály, kteří je nosí.

Newsletter

Zde se přihlašte k odběru newsletteru EKOI RACING, máte-li zájem.

Formát e-mailu není správný. Zkontrolujte prosím své zadání.
Vyskytla se chyba.
Tento e-mail je již zaregistrován.
Registrace dokončena.
Pokračujte v nákupu na EKOI CLASSIC Pokračujte v nákupu na EKOI RACING