Tým KMC Orbea

Tým KMC Orbea je profesionální tým horských kol, který funguje od roku 1998. Máte pocit, že všechno o cyklistických týmech, které soutěží po zahájení sezóny? Dnes si přiblížíme kultovní běžeckou výbavu: tým KMC Orbea.  
3 685,81 Kč
3 x Splátka bez navýšení : 1 228,60 Kč
1 842,90 Kč 3 685,81 Kč -50%

Tým KMC Orbea je profesionální tým horských kol, který funguje od roku 1998. Máte pocit, že všechno o cyklistických týmech, které soutěží po zahájení sezóny? Dnes si přiblížíme kultovní běžeckou výbavu: tým KMC Orbea.

Představení týmu KMC Orbea

Tým KMC Orbea, který vznikl v roce 1998 ve Francii, je přední osobností v oblasti cross-country na celém světě. Profesionální cyklistický tým Elite se účastní závodů XC v rámci mezinárodního kalendáře UCI mountain bike.
Tým od jeho založení vedl Michel Hutsebaut, nyní je pod sportovním vedením Pierra Lebretona.

Sponzoři týmu UCI Mountain Bike

Na začátku se tým jmenoval Bianchi Atlas, ale následně vystřídal několik názvů: Gitane Eurostar, Gitane Spectra, BH SR Suntour KMC, KMC Ekoï SR Suntour, KMC Ekoï Orbea a nakonec KMC Orbea, což je jeho současný název.
V roce 2019 se hlavním partnerem týmu stává výrobce kol Orbea a titulární sponzor KMC, který se specializuje na výrobu řetězů.
Ekoï má tu čest vybavit tento neuvěřitelný tým horských kol vybavením odpovídajícím jejich úspěchům: helmami a brýlemi.

Složení týmu KMC Orbea

Tým KMC Orbea má 5 cyklistů různých národností, včetně Victora Koretzky, který v týmu již devátou sezonu reprezentuje Francii. Narodil se v roce 1994 a v roce 2014 se stal profesionálním jezdcem na horském kole. Victor, několikanásobný mistr světa v týmových štafetách, skončil v roce 2019 celkově desátý v elitním Světovém poháru v běhu na lyžích. Ve stejném roce vyhrál francouzský šampionát v Alpe d'Huez!"
Ve francouzských barvách se představí také mladý Luca Martin, dvojnásobný stříbrný medailista z juniorského mistrovství světa horských kol, který se k týmu připojuje prvním rokem ve věkové kategorii U23.
Oba Francouzi budou v letošní sezóně startovat v závodech kalendáře UCI po boku velkých jmen této disciplíny:
Dán Malene Degn (3. sezóna);
Dvojnásobný nizozemský šampion Milan Vader (3. sezóna);
Švýcar Thomas Litscher (3. sezóna);
Všestranný Španěl Oliver Aviles (1. sezóna).

1. světový tým XC v roce 2020

Po více než 20 letech existence dosáhl tým KMC Orbea nových výšin! Výkony jezdců vynesly tým na nejvyšší úroveň, když zvítězili v nejprestižnějších XC závodech po celém světě.
Stejně jako v roce 2016 tým dokončí sezónu 2020 na vrcholu světového žebříčku UCI Mountain Bike Team. Sezóna 2021 se rýsuje jako skvělá!

TEAM KMC ORBEA

Newsletter

Zde se přihlašte k odběru newsletteru EKOI RACING, máte-li zájem.

Formát e-mailu není správný. Zkontrolujte prosím své zadání.
Vyskytla se chyba.
Tento e-mail je již zaregistrován.
Registrace dokončena.
Pokračujte v nákupu na EKOI CLASSIC Pokračujte v nákupu na EKOI RACING