EKOI partner MTB profesionálů
Ekoi je partnerem nejlepších triatlonistů světa
Ekoi je partnerem cyklistických legend
Přizpůsobte si své helmy svými barvami a svým jménem
Personalizujte si brýle do Vašich barev a s Vašim jménem
#EKOIRACING

Ekoi je jednou z nejviditelnějších firem v profesionálním pelotonu. Vnímáte nás na silnici, v triatlonovém světě i v MTB.

LOTTO SOUDAL (helmy a brýle), ARKEA SAMSIC (helmy a oblečení), COFIDIS (helmy a brýle), QHUBEKA (helmy), EUSKALTEL EUSKADI (helmy a brýle), ST MICHEL AUBER93 (helmy, brýle a oblečení), KMC ORBEA (helmy a brýle), BMC MTB Racing (oblečení, helmy a brýle), triatlonista PATRICK LANGE, dvojnásobný světový šampion Iron Man (helmy a brýle) a další, kteří reprezentují komunitu více než 300 profesionálů, které podporujeme...

Profesionální sportovci přispívají k výzkumu a vývoji nových produktů, které nabízíme. Abychom uspokojili elitu světového sportu, investujeme do výzkumu a inovací, vybíráme nejlepší materiály a subdodavatele s uznávaným know-how.

Naši produktoví manažeři jsou přítomni na závodech a během tréninkových kempů na začátku sezóny, aby získali zpětnou vazbu z terénu. Naši manažeři sponzoringu silničních, triatlonových a horských kol hlásí pozitivní nebo negativní komentáře od sportovců v reálném čase. Naši inženýři a designéři pracují ruku v ruce, aby splnili jejich požadavky.

V Ekoï jsme všichni připraveni neustále vyvíjet produkty a usilovat o dokonalost.

Všechny produkty na stránkách Ekoï Racing jsou vytvořeny bez ústupků s jediným cílem: uspokojit profesionály, kteří je nosí.

Aktuality

Une étape sur le GIRO pour Thomas De Gendt

avec casque EKOÏ AR14 et lunettes EKOÏ TWENTY

Thomas De Gendt ajoute une nouvelle victoire mémorable à son palmarès. Dans la huitième étape du Giro, avec départ et arrivée à Naples, De Gendt, avec ses coéquipiers Harm Vanhoucke et Sylvain Moniquet, faisait partie d'une échappée de plus de vingt coureurs. Sur un circuit difficile autour du Monte Procida, l'échappée précoce s'est progressivement éclaircie et après un jeu tactique, cinq coureurs se sont échappés, dont les coéquipiers De Gendt et Vanhoucke. Les cinq coureurs n'ont jamais eu beaucoup d'avance sur les premiers poursuivants et dans les derniers kilomètres, le duo Van der Poel - Girmay a failli revenir. C'est finalement Vanhoucke qui a lancé le sprint pour De Gendt pour conclure le travail. C'est sa deuxième victoire d'étape sur le Giro, dix ans après sa première sur le mythique ascension du Stelvio. "Aujourd'hui, j'ai vraiment passé une excellente journée et avec trois coéquipiers dans l'échappée, nous avons pu jouer un peu", a déclaré De Gendt après coup. "Nous avons joué parfaitement. En raison de la maladie et de la malchance, je n'ai pas été en mesure de réaliser les performances que je voulais ces dernières années et c'est pourquoi cette victoire me semble peut-être encore plus spéciale que celle sur le Stelvio." "J'ai même douté que je me présente au départ de ce Giro en bonne forme. Mais cette victoire prouve que je suis de retour. Cette étape m'a rappelé celle de Barcelone lors de la Volta a Catalunya. La succession de montées où il est difficile de récupérer me convient bien, j'ai donc roulé à un rythme serré tout le temps pour ne laisser vraiment de répit à personne." "Je sais que je suis...

Guillaume Martin na startu svého prvního GIRO

s helmou EKOÏ a brýlemi EKOÏ

Tým Cofidis se připravuje na první Grand Tour sezóny s ambicemi. Normand se poprvé v kariéře představí na Giru. Jeho solidní zkušenosti z Grand Tours (5 účastí na Tour de France, 2 na Vueltě) budou nutně přínosem pro přiblížení se k těmto třem soutěžním týdnům. Během svých posledních 5 Grand Tours skončil Guillaume vždy v „top 20“. Jeho postup je konstantní, protože zůstává ve dvou „top 10“, na konci posledního Grande Boucle (8.) a Vuelty (9.). Po návratu do soutěže minulou neděli v Lutychu-Bastogne-Lutych absolvoval horolezec více než tři týdny tréninku ve výšce na Sicílii, zejména na svazích Etny, aby se přizpůsobil italským silnicím. Udělá vše pro to, aby se připojil k vítězství v určitých etapách (v horách jich bude 6) a zamířil do celkové klasifikace. Guillauma bude podporovat celý tým, jako Pierre-Luc Périchon, Anthony Perez, Davide Villella, Rémy Rochas, velmi prominentní během poslední Vuelty (15.), a Wesley Kreder. Všichni tito jezdci, vzorní týmoví kolegové, si také povedou dobře, aby usilovali o etapové vítězství. „Cílem bude dosáhnout dobrého, až velmi dobrého výsledku v celkové klasifikaci. Doufám, že předvedu lepší výkon než můj nejlepší výkon na Grand Tour (8.). Během třítýdenního kempu na Sicílii a na svazích Etny se mi dobře pracovalo, dobře jezdilo. Přiznám se, že jsem měl před Girem jen jeden závodní den (Lutych-Bastogne-Lutych), takže to bude trochu neznámá. Ale doufám, že během tří týdnů vybuduji formu a jsem velmi rád, že mohu jet tuto Grand Tour. Bude to první. Na Itálii mám dobré vzpomínky, proto...

Vítězství ION IZAGIRRE v poslední etapě Tour of the BASQUE COUNTRY

s helmou Ekoï Gara a brýlemi Ekoï Premium 80

Po pozoruhodné etapě, v níž nic neprozradil, vyhrál Ion Izagirre poprvé v barvách Cofidisu. Španěl, který skončil celkově druhý, 11 sekund za vítězem Danielem Felipem Martinezem, tak nabídl Cofidisu osmé vítězství v sezoně a první na okruhu UCI world tour v roce 2022. Měl čas zvednout pravou ruku a zatnout pěst, což bylo znamením ohromného nadšení a houževnatosti na každém kroku. Ion Izagirre v sobotu odpoledne v Arrate projel cílem jako první. Dnešní etapa dlouhá 137,5 km z Eibaru bude epická až do samého konce se sedmi průsmyky v baskických horách. Úchvatné finále Přibližně 40 kilometrů před cílem se začaly objevovat překážky. Napínavé finále bylo plné útoků a Ion Izagirre byl jedním z nejaktivnějších v čele. V posledním stoupání zůstalo v čele jen několik silných jezdců, mezi nimiž byli celkový vítěz Daniel Felipe Martinez, Jonas Vingegaard, Marc Soler a Alexandr Vlasov. Vedle nich Ion Izagirre. Baskický jezdec se udržel i přes pád 4 km před cílem. Okamžitě nasedl zpět na kolo a vyvinul velké úsilí, aby dostihl vedoucí závodníky. Ve strhujícím finále si poradil s Alexandrem Vlasovem a Marcem Solerem. Ion vždy považoval za svůj důležitý cíl Okolo Baskicka, regionu, kde vyrůstal. Vyhrál ji v roce 2019 a loni také vyhrál etapu. Španěl tak zopakoval svůj výkon v nových barvách, díky čemuž se dostal na druhé místo v celkové klasifikaci, pouhých 11 sekund za vedoucího Daniela Felipeho Martineze.

Newsletter

Zde se přihlašte k odběru newsletteru EKOI RACING, máte-li zájem.

Formát e-mailu není správný. Zkontrolujte prosím své zadání.
Vyskytla se chyba.
Tento e-mail je již zaregistrován.
Registrace dokončena.
Pokračujte v nákupu na EKOI CLASSIC Pokračujte v nákupu na EKOI RACING