EKOI je partnerem profesionálních týmů
EKOI partner MTB profesionálů
Ekoi je partnerem cyklistických legend
Ekoi je partnerem nejlepších triatlonistů světa
Přizpůsobte si své helmy svými barvami a svým jménem
Personnalisez vos casques
Les lunettes électroniques les plus rapides au monde
#EKOIRACING

Ekoi je jednou z nejviditelnějších firem v profesionálním pelotonu. Vnímáte nás na silnici, v triatlonovém světě i v MTB.

LOTTO SOUDAL (helmy a brýle), ARKEA SAMSIC (helmy a oblečení), COFIDIS (helmy a brýle), QHUBEKA (helmy), EUSKALTEL EUSKADI (helmy a brýle), ST MICHEL AUBER93 (helmy, brýle a oblečení), KMC ORBEA (helmy a brýle), BMC MTB Racing (oblečení, helmy a brýle), triatlonista PATRICK LANGE, dvojnásobný světový šampion Iron Man (helmy a brýle) a další, kteří reprezentují komunitu více než 300 profesionálů, které podporujeme...

Profesionální sportovci přispívají k výzkumu a vývoji nových produktů, které nabízíme. Abychom uspokojili elitu světového sportu, investujeme do výzkumu a inovací, vybíráme nejlepší materiály a subdodavatele s uznávaným know-how.

Naši produktoví manažeři jsou přítomni na závodech a během tréninkových kempů na začátku sezóny, aby získali zpětnou vazbu z terénu. Naši manažeři sponzoringu silničních, triatlonových a horských kol hlásí pozitivní nebo negativní komentáře od sportovců v reálném čase. Naši inženýři a designéři pracují ruku v ruce, aby splnili jejich požadavky.

V Ekoï jsme všichni připraveni neustále vyvíjet produkty a usilovat o dokonalost.

Všechny produkty na stránkách Ekoï Racing jsou vytvořeny bez ústupků s jediným cílem: uspokojit profesionály, kteří je nosí.

Aktuality

Guillaume Martin vyhrál Tour de l'Ain

s helmou Ekoï Gara a brýlemi Ekoï Premium 70

Na startu druhé etapy 34. ročníku Tour de l'Ain bylo na programu 142,5 km. Byly uvedeny čtyři obtížnosti včetně dvojího výstupu na Col de Portes a cíle po závěrečném sjezdu do Lagnieu. Tým Cofidis už den předtím během sprintu pracoval na ochraně Guillauma Martina, aby mu umožnil dojet do pelotonu a neztratit tak čas na favority. Msta za smůlu Na začátku etapy se vytvořil malý únik. Ten byl rychle kontrolován, takže favorité mohli bojovat o vítězství a celkovou klasifikaci. Na briefingu byl plán jasný: začít tahat a ukázat ambice během třetího stoupání dne na Côte de Seillonnaz, aby se Guillaume Martin dostal do hry. Kolem něj se pohybovali Ruben Fernandez, François Bidard a Rémy Rochas (který upadl v první etapě), kteří se snažili podpořit svého lídra. Na posledním kilometru do toho dal vše i Guillaume Martin. Jeho zrychlení bylo rozhodující: Norman může konečně zvednout ruce jako ukázku kolektivní síly týmu. Každý ví, že chuť vítězství je v cyklistice s pachutí těžké práce, a proto je vítězství ještě krásnější. Guillaume Martin nevyhrál od loňského turnaje Mercan'Tour Classic a nyní má na kontě osm profesionálních vítězství. Tento okamžik radosti je zároveň pomstou za smůlu, která ho potkala několik týdnů po nešťastném odstoupení z Tour de France kvůli pozitivnímu testu na Covid-19. Od této chvíle bude tým opět tvrdě pracovat na tom, aby obhájil trikot lídra a zajistil pro Cofidis další etapové vítězství v letošní sezóně. Řekli Guillaume Martin:"Jsem samozřejmě velmi rád, že jsem dnes mohl zvednout ruce po trochu zvláštn...

Newsletter

Zde se přihlašte k odběru newsletteru EKOI RACING, máte-li zájem.

Formát e-mailu není správný. Zkontrolujte prosím své zadání.
Vyskytla se chyba.
Tento e-mail je již zaregistrován.
Registrace dokončena.
Pokračujte v nákupu na EKOI CLASSIC Pokračujte v nákupu na EKOI RACING